הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל גדי

כידוע לכולם כבר אלפי שנים, תורת האסטרולוגיה יכולה לצפות מה עומד לקרות לנו לפי מיקומי הכוכבים ותנועתם (המתמדת). לקראת השנה החדשה, אנו מביאים לכם תחזית שנתית לשנת תשע"א – כדי שתוכלו לדעת מה עומד לקרות לכם וכיצד להפיק את המיטב בחייכם.

תורת האסטרולוגיה הינה אחת משיטות החיזוי העתיקות שקיימות. היא נחשבת לאחד המקורות המרכזיים ויש לה ביטוי בתורות רוחניות מגוונות לדוגמא: אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה קבלית ועוד. במהלך השנים, התפתחה מאוד תורת האסטרולוגיה וכיום אנו יכולים למצוא שימושים רבים אשר מאפשרים לנו לקבל מושג מדויק למדי לגבי מאפייני מזל אסטרולוגי, התאמת מזלות, הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, התאמת קריירה לפי מזל, קלף טארוט למזל שלך, תיקון קבלי למזל ועוד...

אז מה נותר לאחל? שתהיה לך שנה מלאה באור, אהבה, אחווה, הגשמה עצמית, למידה מטעויות, התקדמות להשגת המטרות בחייך, והכי חשוב שנת בריאות שלמה ובטחון אישי.

מזל גדי

אתם הגדיים נכנסתם לעידן חדש. כוכב פלוטו שנכנס למזלכם לפני כשנה וחצי נותן לכם הרבה אנרגיה. אחת לבנות ואחת להרוס. גם ככה אתם אנשים חזקים אז היכונו להילוך גבוה. זו השנה להתקדם ולעבוד יותר מאי פעם ותוכלו לצמוח בקריירה שלכם למקום טוב יותר, רק שימו לב בדרך לא לדרוך על אחרים כי זה עלול לחזור אליכם.

בית ומשפחה: לפנויים יש סיכוי להתלהב ולרצות להקים בית אך למרות שיש מוקשים בדרך. לכם עם כוכב פלוטו הכל אפשרי, יש כוח ותנופה ב2011 להגשים את המאווים שלכם הקשורים בדיור. לכל המשפצים או העוברים לבית חדש יש הזדמנות נפלאה לעבור בהצלחה. זאת שנה שבא יהיה לכם מזל מגורמים של הורים ושורשים. לאחר מאי 2011 תיזהרו –מהנטייה לבעוט בקיים ויש כאלה שעלולים להתגרש או למצוא לעצמם חופש בתוך המערכת.

קריירה עבודה כספים: שבתאי שליט מזלכם נכנס לבית הקריירה שלכם. כאן הוא מרגיש במיטבו. עכשיו תוכלו לנהל דברים ולהגיע לתפקידים עם אחריות רבה, לעמוד מול האתגרים ששמתם לכם. אכן תעפילו ותגיעו למקומות שאפילו לא העזתם לחשוב. ישר לפסגה.

כספים: נראה שפה יש שיפור ויש סיכוי טוב לגמור עם דברים ישנים ולהגיע להסדרים חוקיים.

זוגיות ואהבה: רבים מהגדיים ימצאו עצמם נהנים מחופש ואירוח בביתכם. בבית האווירה תהיה טובה ועליזה. אחרי מאי 2011 הרומנטיקה והבלויים יגברו והפנויים יוכלו להתאהב.

נישואין יעברו מתחים וטיפול זוגי יהיה מומלץ. טיפ חשוב- להמשיך עקב בצד אגודל לא להרפות ולשמור על החוקים.

למדור אסטרולוגיה

הורוסקופ

הכל על המזל שלך!

אסטרולוגיה

הצטרפו לאלטרנטיבלי בפייסבוק

רוחניות ומיסטיקה בסלולרי וב-I phone שלך

הגנה מעין הרע וזימון אנרגיות טובות

אלטרנטיבלי