http://www.alternativli.co.il
עודכן: 20/09/2011 | מאת מערכת אלטרנטיבלי, http://www.alternativli.co.il

תחזית אסטרולוגית שנתית למדינת ישראל

תחזית אסטרולוגית שנתית מקיפה למדינת ישראל לשנה החדשה, שמתחילה בראש השנה.


תחזית אסטרולוגית שנתית למדינת ישראל

רקע: צירי הלידה שהובילו ללידתה של ישראלה, החלו בבוקרו של ה – 14 במאי 48 והגיעו לשיאם בשעה 16:00 כאשר דוד בן גוריון יילד אותה בתל אביב ובמוזיאון תל אביב. ישראלה נולדה במזל שור כאשר האופק הציץ אל גזרת מזל מאזניים, וזה אומר שכוכב המזל שלה הוא נוגה [ונוס] ששולט במזלות שור ומאזניים ואחראי על היופי ועל האהבה.

גרמי שמיים: מערך הכוכבים שנוצר ברקיע באותו יום ובאותה שעה, חושף את הירח כשהוא חולף במזל אריה יחד עם כוכב מאדים [מארס]. כוכב חמה [מרקורי] בצבץ אז מתוך תחומי גזרת מזל תאומים - שזו הגזרה האהובה עליו - תוך שהוא עושה עיניים לכוכב נוגה [ונוס] שיינק אנרגיות חמימות ממזל סרטן.

אז מה נולד לנו? הקונסטלציה הבין כוכבית הובילה ללידתה של מדינה עקשנית בעלת כושר הישרדות מדהים [שור], הנשענת על עבר מפואר שכולו הוד והדר מלכות [אריה], אשר יש לה את כל הכלים כדי לשווק את עצמה כמו שצריך [תאומים], שנשענת על הנוסטלגיה של סיפורי התנ"ך [סרטן], ומשתדלת לשאת חן בעיני כל העולם [מאזניים].

התחזית לשנה החדשה מבוססת על מפה אסטרולוגית, וחוות דעת של מיסטיקנים בכירים. אז מה צופים הכוכבים לשנה הקרובה?

כלכלי: כוכב יופיטר בבית השמש אשר במפה האסטרולוגית של המדינה, מבשר על מזל וברכה.

אוקטובר עד דצמבר 2011: מה שהיה, הוא שיהיה ולא צפוי שינוי כלכלי משמעותי. המדינה וראשי המשק נכנסים למצב של פסק-זמן וחשבון נפש, בצד גרירת רגליים והליכה סחור-סחור. נראה כי שום תוצאה איכותית לא תושג ללא מאבק.

ינואר עד מרץ 2012: מה שהותיר רושם של אכזבה כלכלית כללית, משנה כיוון לטובה ועולה על דרך המלך. הבורסה מאירה פניה וקובעת כי מעז ייצא מתוק. אפשר לנשום לרווחה.

אפריל עד יוני 2012: המשק מתעלה על עצמו וצובר הישגים ונקודות. הבשורה הינה לא מעט הודות למשאבי טבע שנחשפים חדשות לבקרים, כמו גם מדיניות כלכלית נבונה.

יולי עד ספטמבר 2012: נראה כי בשיאה של כל נסיקה ממתינה נחיתה, ואכן המשק נכנס לתקופה הפכפכה של אי וודאות ומגננה. ייתכן כי המהומה נובעת ממצב חברתי לא ברור.

פוליטי: יחסי הכוכבים נפטון – מארס במפה האסטרולוגית של המדינה, מעניקים תקווה לעתיד הרחוק.

אוקטובר עד דצמבר 2011: המדינה כבולה אל מצב פוליטי עגום, מבלי שיש לאל ידה לפעול: משהו בסגנון של לא לבלוע ולא להקיא, בצירוף תחושה של חוסר קרן אור באפילה.

ינואר עד מרץ 2012: נראה כי הממשלה משנה כיוון ונוטשת עמדות מסורתיות או – לחילופין – מתחולל שינוי פוליטי כביר שבסופו מסתמן אופק חדש ואופטימי אשר יאפשר לממשלה הנוכחית ליישם מדיניות שתיטיב עם רוב חלקי העם.

אפריל עד יוני 2012: האירועים המדיניים צוברים תאוצה ומתחוללים במהירות שאיש לא חזה כמוה. מתקבלות החלטות חפוזות אך הכרחיות, גם במחיר של טעות פה ושם.

יולי עד ספטמבר 2012: התהליך המדיני שהחל לשעוט בסערה ברבעון שחלף, מתייצב ומעניק הרגשה טובה. המדינה עושה חושבים ומקבלת החלטות שייטיבו עימה בעתיד הרחוק.

ביטחוני: יחסי הכוכבים מארס – יופיטר במפה האסטרולוגית של המדינה, יוצרים מצב של שני צעדים לפנים ואחד לאחור.

אוקטובר עד דצמבר 2011: המערכת הצבאית צופה את הבאות ונערכת היטב. מתבצעות פעולות הצטיידות שמטרתן לקדם כל רעה שעלולה לנחות בעתיד, כלומר – תוכנית חומש מתוחכמת.

ינואר עד מרץ 2012: צפוי מצב צבאי וביטחוני איתן. המדינה צועדת – לעיתים מסתערת - מחיל אל חיל ומבססת הישגים חדשים וישנים. התעשיות הביטחוניות קוצרות הישגים כלכליים בצד הצלחות טכנולוגיות מרשימות.

אפריל עד יוני 2012: ישראל מתומרנת אל מצב לפיו היא נאלצת לנטוש או להיפרד מסיטואציה כלשהי שהייתה נוחה לה, אך נתקעה כמו עצם בגרונה של הקהילה הבין לאומית.

יולי עד ספטמבר 2012: מצבנו הצבאי והביטחוני מוגן ויציב, למרות שלא אנחנו אוחזים במושכות אלא גורמים שמעבר הים. צפויה תחושה של תסכול.

חברתי: יחסי הכוכבים יופיטר – סטורן במפה האסטרולוגית של המדינה, קובעים כי עוד חזון למועד בכל אשר נוגע לצמצום פערים חברתיים.

אוקטובר עד דצמבר 2011: אדם רב עוצמה מתייצב בראש המאבק החברתי. לרגעים נדמה כי הדברים מתפתחים בכיוון חיובי, אך צפויה פניית פרסה לאחור. ייתכן כי התרחשות ביטחונית מסיטה את תשומת הלב אל כיוון אחר.

ינואר עד מרץ 2012: יש מי שמרגישים כי גם מעט ההישגים שקצרו, עומדים להישמט מידיהם. מתחילה להתפוגג האופטימיות ששרתה בעבר. חילוקי דעות עמוקים יתגלו בין אנשים הקשורים למאבק החברתי והם יצופו מעל לפני השטח בעוצמה.

אפריל עד יוני 2012: צפויה התפכחות מאשליות. לא מעט אנשים מתחילים לחשוש מנסיגה אל מצב שהם לא ממש מתגעגעים אליו. נראה כי צמצום פערים חברתיים הוא עניין של עקב בצד אגודל ולא סיפור של זבנג וגמרנו. קיים סיכוי שחלק מהמחאה תעבור לפסים אלימים מאוד.

יולי עד ספטמבר 2012: עולות לדיון סוגיות כלכליות שנועדו להעניק רשת ביטחון לשכבות החלשות. מתגבשת הבנה כי לפני הכול יש לדאוג לרווחתם של אלה שאינם מסוגלים לפרוץ קדימה על בסיס המשאבים שבידיהם.

קבלת התחזית האישית שלך ממיסטיקנים הבכירים

מגזין לחיים טובים. בחינם

מפה אסטרולוגית אישית

רוצה להתייעץ בשיחה אישית עם המיסטיקנים שהכינו את המפה למדינה?

0‏‏תגובות
גלול למעלהגלול למטה
אסטרולוגיה בסלולרי

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק